AE10-EW-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
AE10-EW-S5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AE10-EW-S5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 10W
Fitxak: AE10-EW-S5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AE10-EW-S5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AE10-EW-S5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1978 pcs Datuen fitxa AE10-EW-S5.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Sarrera (min) 100V
Tentsioa - Input (Max) 1000V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.76" L x 1.89" W x 0.93" H (70.0mm x 48.0mm x 23.5mm)
Series AE10-EW Energia (Watts) 10W
Pakete / kasua 5-DIP Module Beste izenak 102-4491
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 72% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 100V - 1000V Input
Uneko - Irteera (Max) 2A Kontrolatzeko eginbideak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AE1010D44H40DF
AE1010D44H40DF
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: SOLENOID PIEZO 42.0UM 150V
Stockean: 102 pcs
Deskarga: AE1010D44H40DF.pdf
RFQ
AE10-UW-S5
AE10-UW-S5
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 10W
Stockean: 972 pcs
Deskarga: AE10-UW-S5.pdf
RFQ
AE10
AE10
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER
Stockean: 1874 pcs
Deskarga: AE10.pdf
AE10-EW-S5-DIN
AE10-EW-S5-DIN
fabrikatzaileak: CUI, Inc.