110ARS-C-BK
CUI, Inc.CUI, Inc.
110ARS-C-BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 110ARS-C-BK
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena ALLIG CLIP 44MM W/SCREW/COVR BLK
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
110ARS-C-BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 110ARS-C-BK fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena ALLIG CLIP 44MM W/SCREW/COVR BLK Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 4072 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Mota Alligator, Large
Bukaera Screw Series 110A
balorazio - Kopurua 1 Piece
ionikoa Nickel Beste izenak CP-2412
Materiala - Isolamendua - Material -
Luzera 1.732" (44.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Jaw Inaugurazioa - Isolamendua Insulated
Deskribapen zehatza 10A Insulated Alligator, Large Test Clip Uneko balorazioa 10A
Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
110ARS-C-RD
110ARS-C-RD
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: ALLIG CLIP 44MM W/SCREW/COVR RED
Stockean: 3716 pcs
Deskarga:
RFQ
110AR
110AR
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: ALLIGATOR CLIP 44MM W/O COVER
Stockean: 6396 pcs
Deskarga:
RFQ
1109D
1109D
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SCR EXTR 1/4&5/16 1/8
110AN
110AN
deskribapena: ALLIGATOR CLIP 50MM W/O COVER