TC32N5A32K7680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
TC32N5A32K7680 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TC32N5A32K7680
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Fitxak: TC32N5A32K7680.pdf
  • Mezua
TC32N5A32K7680ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TC32N5A32K7680 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2847 pcs Datuen fitxa TC32N5A32K7680.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series TC32
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 60°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm Frequency 32.768kHz
Deskribapen zehatza 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA