RT1200B7TR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT1200B7TR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES NTWRK 16 RES 10 OHM 32LBGA
Fitxak: RT1200B7TR13.pdf
  • Mezua
RT1200B7TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT1200B7TR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES NTWRK 16 RES 10 OHM 32LBGA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4506 pcs Datuen fitxa RT1200B7TR13.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 32-BGA (8x4) Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.157" W (8.00mm x 4.00mm)
Series ClearONE™ Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10
Power Elementu bakoitzeko 50mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 32-LBGA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 16 Pin kopurua 32
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.053" (1.34mm)
Deskribapen zehatza 10 Ohm ±5% 50mW Power Per Element Dual Terminator 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 32-LBGA Zirkuitu mota Dual Terminator