MXO45HST-2I-2M4576
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45HST-2I-2M4576 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXO45HST-2I-2M4576
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN
Fitxak: MXO45HST-2I-2M4576.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MXO45HST-2I-2M4576ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXO45HST-2I-2M4576 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60140 pcs Datuen fitxa MXO45HST-2I-2M4576.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Series MXO45HXT
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) Irteera HCMOS, TTL
Beste izenak MXO45HST-2I-2.4576MHZ Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm
Frequency 2.4576MHz Deskribapen zehatza 2.4576MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Uneko - Hornikuntza (Max) 26mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA