MXO45-3I-2M4576
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45-3I-2M4576 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXO45-3I-2M4576
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN
Fitxak: MXO45-3I-2M4576.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MXO45-3I-2M4576ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXO45-3I-2M4576 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 2.4576MHZ HCMOS TTL PCPIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75015 pcs Datuen fitxa MXO45-3I-2M4576.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Series MXO45
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Irteera HCMOS, TTL
Beste izenak MXO45-3I-2.4576MHZ Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.201" (5.10mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 2.4576MHz Deskribapen zehatza 2.4576MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Standby (Power Down) 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Uneko - Hornikuntza (Max) 26mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA