MXO45-2I-33M3333
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
MXO45-2I-33M3333 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MXO45-2I-33M3333
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 33.3333MHZ HCMOS TTL PIN
Fitxak: MXO45-2I-33M3333.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MXO45-2I-33M3333ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MXO45-2I-33M3333 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 33.3333MHZ HCMOS TTL PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76936 pcs Datuen fitxa MXO45-2I-33M3333.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Series MXO45
balorazio - Packaging Tray
Pakete / kasua 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Irteera HCMOS, TTL
Beste izenak MXO45-2I-33.3333MHZ Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.201" (5.10mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±100ppm
Frequency 33.3333MHz Deskribapen zehatza 33.3333MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Standby (Power Down) 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Uneko - Hornikuntza (Max) 40mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA