CB3-5I-85M7000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-5I-85M7000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB3-5I-85M7000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 85.7MHZ HCMOS TTL SMD
Fitxak: CB3-5I-85M7000.pdf
  • Mezua
CB3-5I-85M7000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB3-5I-85M7000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 85.7MHZ HCMOS TTL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70411 pcs Datuen fitxa CB3-5I-85M7000.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CB3
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera HCMOS, TTL
Beste izenak CB3-5I-85.7000-T
CB3-5I-85M700000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 85.7MHz Deskribapen zehatza 85.7MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 80mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10µA