CB3-3I-25M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CB3-3I-25M0000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB3-3I-25M0000
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD
Fitxak: CB3-3I-25M0000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
CB3-3I-25M0000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB3-3I-25M0000 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73031 pcs Datuen fitxa CB3-3I-25M0000.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series CB3