ATS169SM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS169SM-1E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS169SM-1E
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD
Fitxak: ATS169SM-1E.pdf
  • Mezua
ATS169SM-1Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS169SM-1E fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 424073 pcs Datuen fitxa ATS169SM-1E.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Series ATS-SM balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua HC-49/US
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 20pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 16.9344MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms Deskribapen zehatza 16.9344MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ATS16A
ATS16A
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF T/H
Stockean: 242129 pcs
Deskarga: ATS16A.pdf
RFQ
ATS16B
ATS16B
deskribapena: CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF T/H