ATS125BSM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS125BSM-1E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS125BSM-1E
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 12.288MHZ SERIES THRU
Fitxak: ATS125BSM-1E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ATS125BSM-1Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS125BSM-1E fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 12.288MHZ SERIES THRU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 464107 pcs Datuen fitxa ATS125BSM-1E.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Series ATS-SM balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua HC-49/US
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 18pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 12.5MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 Ohms Deskribapen zehatza 12.5MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ATS126SM-1E
ATS126SM-1E
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: CRYSTAL 12.3520MHZ 20PF SMD
Stockean: 479027 pcs
Deskarga: ATS126SM-1E.pdf
RFQ
ATS125BSM-1
ATS125BSM-1
deskribapena: CRYSTAL 12.288MHZ SERIES THRU