ATS111BSM-1E
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
ATS111BSM-1E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATS111BSM-1E
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Fitxak: ATS111BSM-1E.pdf
  • Mezua
ATS111BSM-1Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATS111BSM-1E fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 395678 pcs Datuen fitxa ATS111BSM-1E.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Series ATS-SM balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua HC-49/US
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Modu operatiboa Fundamental
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu edukiera 18pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm) Maiztasuna Tolerantzia ±30ppm
Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm Frequency 11.0592MHz
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 Ohms Deskribapen zehatza 11.0592MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms HC-49/US