APF19-19-13CB/A01
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
APF19-19-13CB/A01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APF19-19-13CB/A01
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE
Fitxak: 1.APF19-19-13CB/A01.pdf2.APF19-19-13CB/A01.pdf
  • Mezua
APF19-19-13CB/A01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APF19-19-13CB/A01 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena HEATSINK FORGED W/ADHESIVE TAPE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16084 pcs Datuen fitxa 1.APF19-19-13CB/A01.pdf2.APF19-19-13CB/A01.pdf
Zabalera 0.748" (19.00mm) Mota Top Mount
forma Square, Fins Series APF
Power Dissipation @ Tenperatura igoera - Paketeak hoztuta Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Beste izenak 294-1150
APF191913CB/A01
APF191913CBA01
APR333312CBA01
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material amaitzea Black Anodized Material Aluminum
Luzera 0.748" (19.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.500" (12.70mm) diametroa -