768163184GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163184GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 768163184GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC
Fitxak: 768163184GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
768163184GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 768163184GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 180K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86640 pcs Datuen fitxa 768163184GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 768 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 180k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Deskribapen zehatza 180k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Isolated
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
768163202G
768163202G
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC