768163123GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768163123GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 768163123GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Fitxak: 768163123GPTR13.pdf
  • Mezua
768163123GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 768163123GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99365 pcs Datuen fitxa 768163123GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 768 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 12k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Deskribapen zehatza 12k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Isolated
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
768163124GP
768163124GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC
Stockean: 87435 pcs
Deskarga: 768163124GP.pdf
RFQ
768163121GPTR13
768163121GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC
Stockean: 87670 pcs
Deskarga: 768163121GPTR13.pdf
RFQ
768163122G
768163122G
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 16SOIC
Deskarga: 768163122G.pdf
Deskarga: 768163122GP.pdf
Deskarga: 768163124G.pdf
Deskarga: 768163124GPTR13.pdf
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC