768161821GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161821GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 768161821GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Fitxak: 768161821GPTR13.pdf
  • Mezua
768161821GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 768161821GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81687 pcs Datuen fitxa 768161821GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 768 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 820
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Deskribapen zehatza 820 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
768161823G
768161823G
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC
Stockean: 6051 pcs
Deskarga: 768161823G.pdf
RFQ
768161684GPTR13
768161684GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 680K OHM 16SOIC
Stockean: 97907 pcs
Deskarga: 768161684GPTR13.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 82 OHM 16SOIC
Deskarga: 768161820GPTR13.pdf
Deskarga: 768161822G.pdf
768161821GP
768161821GP
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Deskarga: 768161821GP.pdf
Deskarga: 768161822GP.pdf