768161121GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161121GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 768161121GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC
Fitxak: 768161121GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
768161121GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 768161121GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93368 pcs Datuen fitxa 768161121GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 768 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 120
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Deskribapen zehatza 120 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
768161122GP
768161122GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC
Stockean: 84939 pcs
Deskarga: 768161122GP.pdf
RFQ
768161123G
768161123G
Stockean: 3461 pcs
Deskarga: 768161123G.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC
Deskarga: 768161105GP.pdf
Deskarga: 768161105G.pdf
768161123GPTR13
768161123GPTR13
Deskarga: 768161123GPTR13.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
Deskarga: 768161104GPTR13.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC