768161103GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
768161103GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 768161103GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Fitxak: 768161103GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
768161103GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 768161103GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87205 pcs Datuen fitxa 768161103GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 768 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Deskribapen zehatza 10k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
768161105GP
768161105GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC
Stockean: 79579 pcs
Deskarga: 768161105GP.pdf
RFQ
768161104GPTR13
768161104GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
Stockean: 91828 pcs
Deskarga: 768161104GPTR13.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Deskarga: 768161103GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC
Deskarga: 768161102GPTR13.pdf
768161104G
768161104G
Deskarga: 768161104G.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC
Deskarga: 768161103G.pdf