767163273GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163273GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767163273GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC
Fitxak: 767163273GPTR13.pdf
  • Mezua
767163273GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767163273GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97098 pcs Datuen fitxa 767163273GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 27k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 27k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Isolated
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
767163330GP
767163330GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SOIC
Stockean: 38674 pcs
Deskarga: 767163330GP.pdf
RFQ
767163330G
767163330G
Stockean: 6977 pcs
Deskarga: 767163330G.pdf
RFQ
767163272GPTR13
767163272GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC
Deskarga: 767163272GPTR13.pdf
Deskarga: 767163273G.pdf
Deskarga: 767163272GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 270K OHM 16SOIC