767163221GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163221GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767163221GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC
Fitxak: 767163221GPTR13.pdf
  • Mezua
767163221GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767163221GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101059 pcs Datuen fitxa 767163221GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 220
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 220 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Isolated
Produktu erlazionatuak
767163222G
767163222G
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC
Stockean: 5049 pcs
Deskarga: 767163222G.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16SOIC
Stockean: 3499 pcs
Deskarga: 767163220G.pdf
RFQ
767163220GP
767163220GP
Deskarga: 767163220GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC
767163220GPTR13
767163220GPTR13
Deskarga: 767163220GPTR13.pdf
Deskarga: 767163221GP.pdf