767163153GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767163153GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767163153GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC
Fitxak: 767163153GPTR13.pdf
  • Mezua
767163153GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767163153GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 15K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81056 pcs Datuen fitxa 767163153GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 15k
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 15k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Isolated
Produktu erlazionatuak
767163151GPTR13
767163151GPTR13
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC
Stockean: 86853 pcs
Deskarga: 767163151GPTR13.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC
Stockean: 82497 pcs
Deskarga: 767163152GPTR13.pdf
RFQ
767163153GP
767163153GP
Deskarga: 767163153GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 150K OHM 16SOIC
Deskarga: 767163154GP.pdf
767163152G
767163152G
Deskarga: 767163152G.pdf
Deskarga: 767163154G.pdf
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SOIC
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 160 OHM 16SOIC