767161562GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161562GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767161562GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC
Fitxak: 767161562GPTR13.pdf
  • Mezua
767161562GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767161562GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103236 pcs Datuen fitxa 767161562GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 5.6k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 5.6k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
Produktu erlazionatuak
767161561GPTR13
767161561GPTR13
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC
Stockean: 90491 pcs
Deskarga: 767161561GPTR13.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 56K OHM 16SOIC
Stockean: 88264 pcs
Deskarga: 767161563GPTR13.pdf
RFQ
767161564G
767161564G
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 560K OHM 16SOIC
Deskarga: 767161564G.pdf
767161561GP
767161561GP
Deskarga: 767161561GP.pdf
Deskarga: 767161562GP.pdf