767161512GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161512GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767161512GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
Fitxak: 767161512GPTR13.pdf
  • Mezua
767161512GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767161512GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104097 pcs Datuen fitxa 767161512GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 5.1k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 5.1k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
Produktu erlazionatuak
767161512GP
767161512GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC
Stockean: 38696 pcs
Deskarga: 767161512GP.pdf
RFQ
767161511GPTR13
767161511GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 510 OHM 16SOIC
Stockean: 101518 pcs
Deskarga: 767161511GPTR13.pdf
RFQ
767161511G
767161511G
Deskarga: 767161511G.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC
Deskarga: 767161560GPTR13.pdf
Deskarga: 767161513GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC
Deskarga: 767161561G.pdf