767161330GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161330GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767161330GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC
Fitxak: 767161330GPTR13.pdf
  • Mezua
767161330GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767161330GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84278 pcs Datuen fitxa 767161330GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 33
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 33 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
Produktu erlazionatuak
767161330G
767161330G
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC
Stockean: 3383 pcs
Deskarga: 767161330G.pdf
RFQ
767161274GP
767161274GP
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 270K OHM 16SOIC
Stockean: 85723 pcs
Deskarga: 767161274GP.pdf
RFQ
767161274GPTR13
767161274GPTR13
Deskarga: 767161274GPTR13.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC
Deskarga: 767161332G.pdf
Deskarga: 767161332GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 330 OHM 16SOIC