767143511GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143511GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767143511GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC
Fitxak: 767143511GPTR13.pdf
  • Mezua
767143511GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767143511GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96564 pcs Datuen fitxa 767143511GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 510
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 7 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 510 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Isolated
Produktu erlazionatuak
767143474GPTR13
767143474GPTR13
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC
Stockean: 91961 pcs
Deskarga: 767143474GPTR13.pdf
RFQ
767143560G
767143560G
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC
Stockean: 6708 pcs
Deskarga: 767143560G.pdf
RFQ
767143511GP
767143511GP
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC
Deskarga: 767143511GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC
Deskarga: 767143512GPTR13.pdf