767143220GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143220GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767143220GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
Fitxak: 767143220GPTR13.pdf
  • Mezua
767143220GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767143220GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83566 pcs Datuen fitxa 767143220GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 22
Power Elementu bakoitzeko 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 7 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 22 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Isolated
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
767143222GP
767143222GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC
Stockean: 79016 pcs
Deskarga: 767143222GP.pdf
RFQ
767143221GPTR13
767143221GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Stockean: 83802 pcs
Deskarga: 767143221GPTR13.pdf
RFQ
767143222G
767143222G
Deskarga: 767143222G.pdf
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
Deskarga: 767143203GPTR13.pdf
Deskarga: 767143203GP.pdf
Deskarga: 767143203G.pdf
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC