767141824GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141824GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767141824GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 13 RES 820K OHM 14SOIC
Fitxak: 767141824GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
767141824GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767141824GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 13 RES 820K OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95264 pcs Datuen fitxa 767141824GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 820k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 13 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 820k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT 38POS R/A .025 SMD
Stockean: 1774 pcs
Deskarga: 767143-1.pdf
RFQ
767141824GP
767141824GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 820K OHM 14SOIC
Stockean: 90861 pcs
Deskarga: 767141824GP.pdf
RFQ
deskribapena: CONN RCPT 114POS R/A .025 SMD
Deskarga: 767143-3.pdf
767141824GTR
767141824GTR
Deskarga: 767141824GTR.pdf
deskribapena: MICT,R/A,RCPT,190,ASY,062,30AU
Stockean: 768 pcs
deskribapena: CONN RCPT 152POS R/A .025 SMD
767141823GPTR13
767141823GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 82K OHM 14SOIC
Deskarga: 767141823GPTR13.pdf
Deskarga: 767141822GPTR13.pdf
deskribapena: CONN RCPT 76POS R/A .025 SMD
767141824G
767141824G
Deskarga: 767141824G.pdf