767141684GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141684GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 767141684GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC
Fitxak: 767141684GPTR13.pdf
  • Mezua
767141684GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 767141684GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 13 RES 680K OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89794 pcs Datuen fitxa 767141684GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Series 767 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 680k
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 13 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.093" (2.36mm)
Deskribapen zehatza 680k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
767141683G
767141683G
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC
Stockean: 6135 pcs
Deskarga: 767141683G.pdf
RFQ
767141820GPTR13
767141820GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
Stockean: 91368 pcs
Deskarga: 767141820GPTR13.pdf
RFQ
767141683GP
767141683GP
Deskarga: 767141683GP.pdf