766163332GPTR7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766163332GPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC
Fitxak: 766163332GPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
766163332GPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766163332GPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88308 pcs Datuen fitxa 766163332GPTR7.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 3.3k
Power Elementu bakoitzeko 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Isolated
Produktu erlazionatuak
766163331GP
766163331GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC
Stockean: 47824 pcs
Deskarga: 766163331GP.pdf
RFQ
766163332GPTR13
766163332GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC
Stockean: 88912 pcs
Deskarga: 766163332GPTR13.pdf
RFQ
766163332G
766163332G
Deskarga: 766163332G.pdf
Deskarga: 766163332GP.pdf
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC
766163331GPTR7
766163331GPTR7
Deskarga: 766163331GPTR7.pdf
Deskarga: 766163333G.pdf
Deskarga: 766163333GPTR7.pdf