766163103GPTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766163103GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC
Fitxak: 766163103GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
766163103GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766163103GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 113515 pcs Datuen fitxa 766163103GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 10k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Isolated
Produktu erlazionatuak
766163102GPTR13
766163102GPTR13
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC
Stockean: 109141 pcs
Deskarga: 766163102GPTR13.pdf
RFQ
766163104GP
766163104GP
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
Stockean: 47245 pcs
Deskarga: 766163104GP.pdf
RFQ
766163105G
766163105G
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC