766161472JPTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766161472JPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
Fitxak: 766161472JPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
766161472JPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766161472JPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107247 pcs Datuen fitxa 766161472JPTR13.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 4.7k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 4.7k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Bussed
Produktu erlazionatuak
766161473GPTR7
766161473GPTR7
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC
Stockean: 79612 pcs
Deskarga: 766161473GPTR7.pdf
RFQ
766161472G
766161472G
Stockean: 3525 pcs
Deskarga: 766161472G.pdf
RFQ
Deskarga: 766161473G.pdf
766161472JPTR7
766161472JPTR7
Deskarga: 766161472JPTR7.pdf
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC
Deskarga: 766161472GPTR7.pdf
766161472JP
766161472JP