766161394GPTR7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766161394GPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 390K OHM 16SOIC
Fitxak: 766161394GPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
766161394GPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766161394GPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 390K OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95800 pcs Datuen fitxa 766161394GPTR7.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 390k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 390k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Bussed