766161390GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766161390GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC
Fitxak: 766161390GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
766161390GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766161390GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 15 RES 39 OHM 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97845 pcs Datuen fitxa 766161390GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 39
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 15 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
766161334G
766161334G
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC
Stockean: 5038 pcs
Deskarga: 766161334G.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 15 RES 3.9K OHM 16SOIC