766143682GPTR7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766143682GPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14SOIC
Fitxak: 766143682GPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
766143682GPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766143682GPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98898 pcs Datuen fitxa 766143682GPTR7.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 6.8k
Power Elementu bakoitzeko 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 7 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 6.8k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Isolated
Produktu erlazionatuak
766143683GP
766143683GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 68K OHM 14SOIC
Stockean: 87271 pcs
Deskarga: 766143683GP.pdf
RFQ
766143683GPTR13
766143683GPTR13
Stockean: 115870 pcs
Deskarga: 766143683GPTR13.pdf
RFQ
766143683G
766143683G
Deskarga: 766143683G.pdf
Deskarga: 766143682GPTR13.pdf
Deskarga: 766143682G.pdf
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 680 OHM 14SOIC