766143154GPTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766143154GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC
Fitxak: 766143154GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
766143154GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766143154GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105874 pcs Datuen fitxa 766143154GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 150k
Power Elementu bakoitzeko 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 7 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 150k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Isolated
Produktu erlazionatuak
766143153G
766143153G
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 15K OHM 14SOIC