766141390GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766141390GPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Fitxak: 766141390GPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
766141390GPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766141390GPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87708 pcs Datuen fitxa 766141390GPTR7.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 39
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 13 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
766141334GPTR13
766141334GPTR13
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
Stockean: 103623 pcs
Deskarga: 766141334GPTR13.pdf
RFQ
766141391GP
766141391GP
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 390 OHM 14SOIC
Stockean: 95867 pcs
Deskarga: 766141391GP.pdf
RFQ
766141390G
766141390G
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Deskarga: 766141390G.pdf
Deskarga: 766141391GPTR13.pdf
766141334GPTR7
766141334GPTR7
Deskarga: 766141334GPTR7.pdf
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 3.9K OHM 14SOIC