766141332GPTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 766141332GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC
Fitxak: 766141332GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
766141332GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 766141332GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 13 RES 3.3K OHM 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115205 pcs Datuen fitxa 766141332GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Series 766 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 3.3k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 13 Pin kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.069" (1.75mm)
Deskribapen zehatza 3.3k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
766141331GPTR13
766141331GPTR13
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC
Stockean: 109335 pcs
Deskarga: 766141331GPTR13.pdf
RFQ
766141333GPTR7
766141333GPTR7
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC
Stockean: 100979 pcs
Deskarga: 766141333GPTR7.pdf
RFQ
766141332GP
766141332GP
Deskarga: 766141332GP.pdf
Deskarga: 766141331GPTR7.pdf
Deskarga: 766141333GP.pdf
766141334G
766141334G
deskribapena: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
Deskarga: 766141334G.pdf
Deskarga: 766141333G.pdf
Deskarga: 766141333GPTR13.pdf