753241103GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 753241103GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT
Fitxak: 753241103GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
753241103GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 753241103GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67520 pcs Datuen fitxa 753241103GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Series 753 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 24-DRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 22 Pin kopurua 24
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT Zirkuitu mota Bussed