753181562GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753181562GTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 753181562GTR
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 16 RES 5.6K OHM 18DRT
Fitxak: 753181562GTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
753181562GTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 753181562GTR fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 16 RES 5.6K OHM 18DRT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4314 pcs Datuen fitxa 753181562GTR.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Series 753 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 5.6k
Power Elementu bakoitzeko 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 18-DRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 16 Pin kopurua 18
Muntaketa mota Surface Mount Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm) Deskribapen zehatza 5.6k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT