753181223GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 753181223GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
Fitxak: 753181223GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
753181223GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 753181223GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63890 pcs Datuen fitxa 753181223GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Series 753 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 22k
Power Elementu bakoitzeko 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 18-DRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 16 Pin kopurua 18
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 22k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
753181223GP
753181223GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
Stockean: 46596 pcs
Deskarga: 753181223GP.pdf
RFQ
753181472GB
753181472GB
deskribapena: RES ARRAY 16 RES 4.7K OHM 18DRT
Stockean: 6794 pcs
Deskarga: 753181472GB.pdf
RFQ