753181103GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753181103GPTR7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 753181103GPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT
Fitxak: 753181103GPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
753181103GPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 753181103GPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47139 pcs Datuen fitxa 753181103GPTR7.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Series 753 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 18-DRT Beste izenak 753181103GP
753181103GPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 16
Pin kopurua 18 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm) Deskribapen zehatza 10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT