753163220GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753163220GPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 753163220GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DRT
Fitxak: 753163220GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
753163220GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 753163220GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73035 pcs Datuen fitxa 753163220GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Series 753 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 22
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-DRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 16
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 22 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Zirkuitu mota Isolated