752201104GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752201104GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 18 RES 100K OHM 20DRT
Fitxak: 752201104GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
752201104GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752201104GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 18 RES 100K OHM 20DRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67731 pcs Datuen fitxa 752201104GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 20-DRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 18 Pin kopurua 20
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
752201103GP
752201103GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
Stockean: 44608 pcs
Deskarga: 752201103GP.pdf
RFQ
deskribapena: RES ARRAY 18 RES 100K OHM 20DRT