752181103GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752181103GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT
Fitxak: 752181103GPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
752181103GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752181103GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80350 pcs Datuen fitxa 752181103GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 18-DRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 16 Pin kopurua 18
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
752181102GPTR7
752181102GPTR7
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 16 RES 1K OHM 18DRT
Stockean: 26580 pcs
Deskarga: 752181102GPTR7.pdf
RFQ
752181102G
752181102G
Stockean: 4631 pcs
Deskarga: 752181102G.pdf
RFQ
752181103GTR7
752181103GTR7
deskribapena: RES ARRAY 16 RES 10K OHM 18DRT
Deskarga: 752181103GTR7.pdf
752181104GPTR13
752181104GPTR13
deskribapena: RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT
Deskarga: 752181104GPTR13.pdf
752181103GP
752181103GP