752161103GTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752161103GTR7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752161103GTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT
Fitxak: 752161103GTR7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
752161103GTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752161103GTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 14 RES 10K OHM 16DRT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3130 pcs Datuen fitxa 752161103GTR7.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 10k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 16-DRT Beste izenak 752-161-10KTR
752161103GTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 14
Pin kopurua 16 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 10k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 14 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-DRT Zirkuitu mota Bussed