752101681GPTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752101681GPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 9 RES 680 OHM 10SRT
Fitxak: 752101681GPTR13.pdf
  • Mezua
752101681GPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752101681GPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 9 RES 680 OHM 10SRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80076 pcs Datuen fitxa 752101681GPTR13.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 680
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 10-SRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 9 Pin kopurua 10
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 680 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Zirkuitu mota Bussed