752091104JPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091104JPTR13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752091104JPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT
Fitxak: 752091104JPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
752091104JPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752091104JPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67532 pcs Datuen fitxa 752091104JPTR13.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 9-SRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 8 Pin kopurua 9
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 100k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Zirkuitu mota Bussed