752091101GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752091101GPTR7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752091101GPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SRT
Fitxak: 752091101GPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
752091101GPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752091101GPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56388 pcs Datuen fitxa 752091101GPTR7.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 100
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 9-SRT Beste izenak 752-091-100PTR
752091101GPTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 9 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm) Deskribapen zehatza 100 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
Zirkuitu mota Bussed eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
752091101GP
752091101GP
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SRT