752083102JPTR13
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752083102JPTR13
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT
Fitxak: 752083102JPTR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
752083102JPTR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752083102JPTR13 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76659 pcs Datuen fitxa 752083102JPTR13.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 1k
Power Elementu bakoitzeko 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 4 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 1k Ohm ±5% 160mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Zirkuitu mota Isolated