752081823JPTR7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 752081823JPTR7
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
Fitxak: 752081823JPTR7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
752081823JPTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 752081823JPTR7 fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58621 pcs Datuen fitxa 752081823JPTR7.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Series 752 Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 82k
Power Elementu bakoitzeko 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 8-SRT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Erresistentzia kopurua 7 Pin kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.100" (2.53mm)
Deskribapen zehatza 82k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Zirkuitu mota Bussed
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
752083101GPTR13
752083101GPTR13
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SRT
Stockean: 75868 pcs
Deskarga: 752083101GPTR13.pdf
RFQ
752081823JPTR13
752081823JPTR13
deskribapena: RES ARRAY 7 RES 82K OHM 8SRT
Stockean: 84587 pcs
Deskarga: 752081823JPTR13.pdf
RFQ
752081823JP
752081823JP
Deskarga: 752081823JP.pdf
Deskarga: 752081823GPTR13.pdf
752083102G
752083102G
deskribapena: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SRT
Deskarga: 752083102G.pdf
752083101GP
752083101GP
Deskarga: 752083101GP.pdf